Mala škola nogometa Bubamara osnovana je 2002.godine

Program male škole nogometa Bubamara odobren je od Ministarstva znanosti,obrazovanja i sporta.

Na nogometnim treninzima razvijamo:
motoričke i funkcionalne sposobnosti,
usvajamo i usavršavamo nogometnu tehniku,
družimo se i zabavljamo.

S djecom radi 10 stručnih trenera.
Osnivač male škole nogometa je Stipe Tokić.

NK BUBAMARA osnovan je 15.04.2010.godine.

Ciljevi i djelatnosti kluba:
Klub je osnovan u cilju promicanja,razvitka i unapređenja nogometa u gradu Zagrebu.

Djelatnosti kluba su:
Planiranje rada i razvitka nogometa, organizacija i provođenje sustavnih treninga članova radi pripreme za natjecanje,poduka i treninig djece i mladeži, pripremanje svojih članova za sudjelovanje u sastavu gradske, županijske odnosno državne reprezentacije, upravljanje sportskih objektima kojih je klub vlasnik ili korisnik, poduzimanje mjera i stvaranje uvjeta za unapređivanje stručnog rada, skrb o zdravlju i zdravstvenoj zaštiti članova kluba,ukupnom aktivnosti kluba poticati internalizaciju i usvajanje etičkih vrijednosti kroz bavljenje sportom, organiziranje sportskih natjecanja i sudjelovanje na istim, bavljenje ugostiteljskom djelatnošću za potrebe članova kluba.

Predsjednik kluba je Stipe Tokić, tajnik Slavko Fofić.